Новости, обзоры

Показывать:
 
Машинка Panasonic ER-GP80 PRO - сделано для профессионалов!

Машинка для срижки panasonic ER-GP80 предназначена для профессиональной стрижки волос на голове.

Машинка оснащена высокоскоростным линейным двигателем 10 000 оборотов в минуту с системой постоянного контроля для достижения непревзойденного стабильного результата, что  позволяет стилисту сделать эффектную стрижку независимо от  уровня заряда батареи или плотности волос. Мощная, долговечная и экологичная литий-ионная батарея.

Опубликовано:  14.07.2016 17:43
Машинка для стрижки Panasonic ER-GP80. MAXICUT. Сделано в Японии.
Машинка для стрижки Panasonic ER-GP80 справжній професіонал своєї справи. Їй під силу виконати будь-який каприз, зробивши зачіску стильною і неповторною.
 
Машинка для стрижки Panasonic ER-GP80 річ універсальна і підійде і чоловікам, і жінкам, забезпечуючи однакову довжину волосся від 0,8 до 15 мм і підрівнюючи зачіски в стилі Рапунцель.
 
Класичні ножиці і раніше кращі друзі перукаря, але з довгими, густими і неслухняними волоссям вони іноді справляються з труднощами. А ось машинка для стрижки інша справа. Panasonic ER-GP80 відрізняється високою точністю і професіоналізмом.
 
Опубликовано:  08.07.2016 16:32
Бритва Panasonic ES-LT8N-S820
Бритви стають не просто досконаліше, але розумніші. Сенсор в Panasonic ES-LT8N-S820 визначає щільність щетини і управляє двигуном пристрої, бритвенная головка Multi-Flex 3D рухається в трьох вимірах, а леза з японської стали збривають все виключно акуратно.
 
Преміальна бритва з акумулятором, розумним сенсором гоління і лезами з японської стали Panasonic ES-LT8N-S820 безвідмовний слуга.
 
Створюючи бритви, компанія Panasonic домоглася видатних успіхів. Але прагнення зробити розумною навіть утилітарну техніку не дозволяє спочивати на лаврах. Преміальна бритва Panasonic ES-LT8N-S820 гідний результат зусиль інженерів і дизайнерів. Гарний, міцний і добре скроєний корпус затишно ляже в долоню і здасться легше, ніж на перший погляд (165 г). Він не вислизає і не прокручується в руці під час роботи завдяки гумовому покриттю задньої панелі. Великим пальцем, для якого є зручний упор, легко включати і вимикати пристрій, спостерігаючи час від часу за індикатором сенсорного режиму і рівнем заряду батареї від 20% до 100%. Потужність не знизиться, навіть якщо акумулятор буде на межі виснаження - важлива деталь.
Опубликовано:  08.07.2016 16:14
Кулінарний комбайн з процесором Panasonic MK-F800STQ
Кулінарний комбайн з процесором Panasonic MK-F800STQ допомагає готувати швидко, легко і, що особливо приємно, дуже красиво. Утворені страви зроблять ефект і на реальних, і на віртуальних друзів.
 
Кулінарний комбайн з процесором Panasonic MK-F800STQ не можна вважати всього лише прогресивної шинковкой. Він висушить зелень для салатів, змеле кави і спеції, зробить цитрусовий сік або зіб'є коктейль, і навіть замісить тісто.
 
Серед глядачів кулінарних шоу є справжні ентузіасти, які наполегливо намагаються повторити все досягнення професіоналів на своїй домашній кухні. Але, щоб ідеально однаковими шматочками нарізати картоплю або огірок, потрібні години тренувань з ножем шеф кухаря. Часу і терпіння вистачає не всім. Змиритися з відсутністю цієї навички допоможе кулінарний процесор Panasonic MK-F800STQ, який зробить все сам.
Опубликовано:  08.07.2016 15:26
Пристрій для Завивки Вій Panasonic EH-SE60VP520
Напевно, мені не варто глобально скаржитися на зовнішність, та й я не збираюся, але є деякі дрібниці, які могли бути краще. Наприклад, у мене великі очі, але при цьому не дуже довгі вії, які ростуть в різні боки, стирчать виключно прямо і вперто не піддаються на вмовляння видати хоч якийсь пристойний вигин. На фото це виглядає так, ніби у мене їх немає зовсім або є такий мінімум, що будь-які спроби показати туш закінчуються коментарями в дусі «ніякого ефекту, у мене свої без туші краще виглядають».
 
Не те щоб це була велика проблема, але іноді, звичайно, хочеться вигин вій, як в рекламі. Зазвичай я для отримання такого ефекту використовую щипці Shu Uemura, які вважаються кращими в цій галузі. Але ось вирішила спробувати пристрій для завивки вій (точніше, «прилад для додання форми віям») Panasonic EH-SE60VP520.
 
Опубликовано:  24.06.2016 14:27
Работает на OpenCart
PanaDom © 2018
Design by: AlexVoloshinov