Каталог

Panasonic F-VXD50R (S) Очиститель, ионизатор, увлажнитель, мойка воздуха Panasonic. Цвет СЕРЕБРИСТЫЙ

Panasonic F-VXD50R (S) Очиститель, ионизатор, увлажнитель, мойка воздуха Panasonic. Цвет СЕРЕБРИСТЫЙ
Производитель: Panasonic
Модель: F-VXD50R_S
Официальная гарантия: 36 мес.
Наличие: Нет в наличии
0.00грн.Количество:  


ЭТО ЛУЧШИЙ ПОДАРОК ДЛЯ СВОИХ ЛЮБИМЫХ!!!

ДЕТАЛЬНЫЙ ОБЗОР ОЧИСТИТЕЛЯ ВОЗДУХА PANASONIC F-VXD50 И ОТВЕТЫ НА ВСЕ ВОПРОСЫ ПО F-VXD50 ВЫ НАЙДЕТЕ ЗДЕСЬ

Panasonic F-VXD50R (S) - автоматический воздухоочиститель, ионизатор, увлажнитель.

ХИТ ПРОДАЖ. Лучший очиститель воздуха, увлажнитель воздуха и ионизатор воздуха в одном приборе. В Вашем распоряжении автоматическая круглосуточная очистка мойка воздуха. Panasonic F-VXD50  - это простое решение проблем с аллергией у детей и у взрослых, сразу решены все проблемные вопросы с неприятными запахами в доме, как сигаретного дыма, так и запахов из кухни и готовой пищи. Воздухоочиститель Panasonic реагирует на ВСЕ.

Для здоровья Вашего ребенка. Для молодости и красоты Вашей кожи.

Новая серия очистителей воздуха Panasonic удивит Вас новейшей технологией гидрации NANOE, которая не только эффективно подавляет активность бактерий, улавливает аллергены и другие воздушные примеси, но также помогает поддерживать необходимый уровень влажности кожи.

Panasonic F- VXD50R - система очищення і зволоження повітря
 
Очисник повітря з функцією зволоження повітря Panasonic F -VXD50 працює на новій технології - nanoe , що забезпечує необхідний рівень вологості шкіри людини і ведучою ефективну боротьбу з шкідливими повітряними домішками , алергенами і бактеріями.
Nanoe - маленькі частинки , генеруються з молекул води , мають тривалим терміном існування і завдяки своїм мікро розмірами здатні проникати глибоко в тканини людського організму.
Перевага нано- частинок nanoe полягає в тому , що вони знаходяться в молекулярній водяній оболонці , містять в 1000 разів більше вологи ніж простий іон і здатні переміщатися на великі відстані без втрати своїх властивостей. Так само завдяки своїм проникаючим здібностям легко видаляють бактерії , в'їдаються запахи і пилок з килимів , штор і т. д. Крім цього нано -частинки генеруються з вологи міститься в повітрі - це значить , що прилад працює при відсутності води в бачку . При зволоженні з nanoe -частками ефективність збільшується в 2 рази , а швидкість зволоження в 3 рази. У дослідницькому інституті FCG були проведені тести , які показали поліпшення структури людської шкіри , завдяки використанню технології nanoe .
3D циркуляція повітряного потоку в повітреочисниках Panasonic F -VXD50 забезпечує максимальну очистку від забруднень , так як різні за розміром частки знаходяться на різній висоті від підлоги , завдяки вбудованому датчику забруднення воздухоочиститель розпізнає тип забруднення і проводить забір з нижньої частини для збору забруднення над поверхнею підлоги ( великі частки : пилок , пилові кліщі , пил) або з бічних частин для видалення дрібних забруднень (бактерії , віруси , сигаретний дим , пліснявий грибок ) .
Зволожуючий фільтр Fusion виготовлений з двошарового трикотажного матеріалу , що забезпечує високу продуктивність - 500 мл / год , простоту очищення ( 1 раз на місяць) і тривалий термін служби - 10 років.
Комбінований фільтр в повітреочисниках Panasonic F -VXD50 оброблений за технологією Super alleru buster , містить катехін з листя зеленого чаю , протибактерійні ензими і призначений для видалення алергенів (пилок , виділення і тіла кліщів) при цьому має ефективність 99 % і може бути використаний протягом 10 років.
Дезодоруючий фільтр виготовлений із застосуванням активованого вугілля і нано- технологій , предназначется для видалення запахів і має термін служби 7 років.

Обзор и описание фильтров в очистителе Panasonic F-VXD50R

Купить хороший воздухоочиститель, лучший увлажнитель, ионизатор воздуха в киев, керчь, крым, одесса, харьков, львов, днепропетровск, Алушта, севастополь, симферополь, херсон, житомир, черкассы, белая церковь, переяслав-хмельницкий, бровары, черкассы, сумы, чернигов, ялта, винница, донецк, луганск, мариуполь, мелитополь, москва, санкт-петербург, запорожье, бровары, буча, полтава, днепродзержинск, кременчуг, чернигов

 

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Работает на OpenCart
PanaDom © 2019
Design by: AlexVoloshinov