Каталог

PANASONIC F-VXD50 Увлажнитель и воздухоочиститель

PANASONIC F-VXD50 Увлажнитель и воздухоочиститель
PANASONIC F-VXD50 Увлажнитель и воздухоочиститель PANASONIC F-VXD50 Увлажнитель и воздухоочиститель PANASONIC F-VXD50 Увлажнитель и воздухоочиститель
Производитель: Panasonic
Модель: F-VXD50
Официальная гарантия: 36 мес.
Наличие: Нет в наличии
0.00грн.Количество:  


СНЯТ С ПРОИЗВОДСТВА. НОВАЯ МОДЕЛЬ Panasonic F-VXH50R

Сменный увлажняющий фильтр Panasonic F-ZXCE50X можно купить здесь

Сменный дезодорирующий фильтр Panasonic F-ZXCD50X можно купить здесь

Сменный комбинированный фильтр HEPA Panasonic F-ZXCP50X можно купить здесь 
ДЕТАЛЬНЫЙ ОБЗОР ОЧИСТИТЕЛЯ УВЛАЖНИТЕЛЯ ВОЗДУХА PANASONIC F-VXD50 И ОТВЕТЫ НА ВСЕ ВОПРОСЫ ПО F-VXD50 ВЫ НАЙДЕТЕ ЗДЕСЬ.
ЭТО ЛУЧШИЙ ПОДАРОК СВОИМ ЛЮБИМЫМ!!!
 + ПОДАРУНОК ФІРМОВИЙ КНИГА PANASONIC з рецептами від Даші Малахової
 
Обзор иописание фильтров у очистителя Panasonic F-VXD50
 
 
Якщо Ви не знаєте , де і як купити очищувач повітря з функцією зволоження і іонізації , ми Вам допоможемо підібрати кращу мийку повітря . Ми розберемося чи потрібні , чи ефективні очищувачі повітря . Після нашого огляду повітряочищувача Панасонік з'явиться відповідь на питання чи шкідливі очістіелі іонізатори зволожувачі повітря . Ми дізнаємося як очищувач Panasonic чистить повітря.
 
Чи знаємо ми які якості притаманні здоровому чистому повітрю ?
 
Повітря за своїм складом неоднорідний і якщо ми хочемо дихати чистим повітрям без шкоди для здоров'я , необхідно звертати увагу на його складові:
 
- Хімічний склад - в повітрі не повинно бути токсичних хімічних сполук і елементів;
 
- Біологічний склад - у повітрі повинні бути відсутні патогенні ( хвороботворні ) мікроорганізми ;
 
- Фізичні властивості - температура і вологість повинні бути комфортними для людини.
 
Навіщо потрібно очищати повітря ?
 
Багато хто помилково вважає , що шкідливі викиди підприємств і автомобілів, отруйний смог залишаються за дверима , коли ми входимо в квартиру або офіс. Вчені з'ясували , що в більшості будинків концентрація в повітрі шкідливих і токсичних речовин в 2-5 разів вище , ніж на вулиці ! ми проводимо в приміщенні більшу частину часу - до 90 %.
 
Кожен з нас щодня вдихає близько 12 кубометрів повітря , разом з яким , в організм потрапляє найдрібніша і шкідлива пил , поступово осідаючи і накопичуючись в наших легенях .
 
Вірусів і бактерій. Присутні в повітрі віруси і бактерії , сприяють розвитку вірусних захворювань і ускладнюють їх перебіг. Якщо захворів хтось із членів сім'ї або співробітників , неочищений повітря може стати причиною захворювання здорових людей , присутніх у приміщенні.
 
Домашній пил . Домашній пил складається з грибів , рослинних волокон , частинок епідермісу тварин і людини. Концентрація домашнього пилу особливо висока в непровітрюваних приміщеннях. Домашній пил є сильним алергеном. Пилові кліщі провокують алергічний нежить і бронхіальну астму.
 
ХІМІЧНІ ЗАБРУДНЕННЯ . У закритих приміщеннях присутній кіптява від газових плит , шкідливі хімічні сполуки, що виділяються меблями і синтетичними матеріалами. Підвищена концетрация в повітрі забруднюючих речовин викликає погане самопочуття і є причиною поганого сну.
 
Зволоження повітря. Недостатня вологість повітря в приміщенні може стати причиною багатьох захворювань. . Бронхи людини відрізняються здатністю до самоочищення. Сухе повітря знижує цю здатність. В результаті збільшується сприйнятливість до інфекцій і різним респіраторних захворювань . Це характерно особливо взимку , коли вологість в житловому приміщенні 50 %. Взимку від різниці температур на вулиці і в опалюваному приміщенні , відносна вологість може досягати критичної позначки до 5-7 %. Сухе повітря дуже шкідливий для шкіри людини . Якщо шкіра не отримує достатньо вологи з повітря , вона пересушується . Результат - млява , в'яла шкіра і ранні зморшки. З функцією НАНОЕ в очисники увлажнителях іонізаторах Панасонік частинки взаємодіють з секретом сальних залоз і утворюють на шкірі мембрани , коториепредотвращают втрату вологи. Через 28 днів поліпшується структура кератину , яка підтримує свіжість шкіри.
 
Для боротьби з екологічним забрудненням та поліпшенням якості мікроклімату в приміщенні компанія Panasonic розробила спеціальні прилади , які допомагають захищати наше здоров'я від впливу екологічної загрози.
 
Panasonic F- VXD50R - система Очищення и зволоження Повітря
 
Повітроочісні система Nanoe
- Система управління повітряними потоками Airflow Robot
- Сенсори для визначення чистоти Повітря
- Зручна індікація ступенів забрудненості приміщення
- Антібактеріальній и Антіалергенний катехиновий фільтр
- Дезодоруючій фільтр
- Рекомендується для сімей з дітьми
- Використання як кондиціонера ( при залівці холодної води )
Абсолютно новий досвід зволоження шкірі , пропонованій Panasonic. У Системі Очищення та зволоження Повітря F- VXD50R вікорістовується Наступний набор технологій :
 
nanoe - видалений бактерій , дезодорація и гідратація шкірі .
- Трівімірна ціркуляція Повітря дозволяє позбутіся від ЗАБРУДНЕННЯ , пилку и непріємніх
запахів в пріміщенні .
- Потужном система воздухозабора дозволяє відаляті з Повітря великий ОБСЯГИ шкідливих домішок .
- Функція зволоження - максимально ОБСЯГИ зволоження становіть 500 мл / ч. Це дозволяє підтрімуваті необхідну вологість вашої шкірі .
- Комбінований фільтр вловлює алергенними , прігнічує актівність бактерій и может використовуват без заміні ПРОТЯГ 10 років .
Доступний в трьох Кольорах :
Білий - F- VXD50R -W
Сріблястий - F- VXD50R - S
Золотистий шампань - F- VXD50R - N
Купити хороший очисник повітря , кращий зволожувач , іонізатор повітря в Київ, Керч , Крим, Одеса , Харків, Львів , Дніпропетровськ , Алушта , Севастополь, Сімферополь , херсон , Житомир, Черкаси , біла церква , переяслав - хмельницький , бровари , Черкаси, Суми , чернігів , ялта , Вінниця, Донецьк , Луганськ, Маріуполь , мелітополь , москва , санкт -петербург , запорожье , Бровари, Буча , полтава , дніпродзержинськ , кременчук , чернигов

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Работает на OpenCart
PanaDom © 2019
Design by: AlexVoloshinov